Urta Urta
Urta
Urta Urta Urta Urta Urta
Uždaryti info

Dryclim - technologija be chemikalų, kuomet medžiagos konstrukcija jai suteikia tokių ypatybių, kaip geresnis pralaidumas orui, greitas džiūvimas. Jų visuma užtikrina kūno vėsumą ir sausumą.

Uždaryti info

WickOn - tai technologija, kuomet tam tikra medžiagos kostrukcija ir specialus apdorojimas suteikia jai tokias savybes, kaip geresnis pralaidumas orui ir greitas džiūvimas. Šių savybių visuma palaiko sportininko kūną vėsų ir sausą, suteikia jam didžiausią komfortą.

Uždaryti info

Tai Puiki apsauga nuo ultravioletinės spinduliuotės, kuri sulaiko 97,5-98 % UV saulės spindulių. Pasirinkę drabužius, kurie buvo sukurti apsisaugoti nuo saulės ir išbandyti siekiant patvirtinti ultravioletinių spindulių apsaugos faktorių (UPF), galėsite geriau kontroliuoti bendrą UV spindulių poveikį. Be to, vėsi apsauga – tai speciali medžiagos konstrukcija, sukelianti vėsų pojūtį aktyvaus naudojimo metu.

Uždaryti info

Micro-Fresh medžiagos sukurtos iš mikrofilamentinio poliesterio pluošto, kuris greitai sugeria ir išgarina drėgmę, pagerina medžiagos pralaidumą orui, išlaiko kūną vėsų. Todėl medžiaga neprilipa prie odos ir garantuoja sportininkui maksimalų komfortą.

Uždaryti info

Ecorec aplinkai draugiškos medžiagos, pagamintos iš perdirbto poliesterio. Perdirbimo procesas prasideda nuo plastiko surinkimo, kuris plaunamas ir susmulkinamas mechaniškai į granules, kurios vėliau bus naudojamos naujam poliesterio siūlui gaminti.

Uždaryti info

2.0 technologija pagamintos medžiagos nepersišviečia, yra lengvos ir prisitaiko prie kūno, kad užtikrintų geriausius sportininko rezultatus bei komfortą. 2.0 medžiagos pasižymi puikiu oro pralaidumu ir novatoriška estetika, kartu yra labai patogūs, lengvi ir elastingi. Dėl didelio universalumo 2.0 produktai lengvai panaudojami visų rūšių drabužiams ir sportui.

Uždaryti info

Drystorm medžiagos atsparios vandeniui ir užtikrina aukštą šilumos izoliaciją, puikų pralaidumą orui bei puikias sportines savybes.

Uždaryti info

Clean Cut medžiagos yra naujovė, skirta drabužiams, kuriems reikalinga švari, be siūlių arba plėšoma struktūra. Specialiai suprojektuoti naudoti dviračių aprangoje ar bėgimo šortuose, jie taip pat gali būti naudojami ten, kur dizainas reikalauja beveik lygaus kraštelio ir netradicinio sukirpimo, tokio, kaip pjaustymas lazeriu.

Uždaryti info

Suede - mikro švitriniu popierium pašiauštos ar nušlifuotos medžiagos su itin švelniu paviršiumi. Idealiai tinka tiesioginiam sąlyčiui su oda.

Uždaryti info

French terry fabric, composition - 100% cotton, weight - 320g/m2

Uždaryti info

With removable hood.

Uždaryti info

Composition - 100% waterproof polyster, lining and filling - 100% polyster.

Uždaryti info

OMP - Totally printed FIA top level suit. High comfort thanks to semi floating arm bellows, legs and inner collar inserts in soft knitted elastic fabric. Breathable and elastic inserts ("Stretch Dry System" technology) on lumbs. High breathability parts in Dry System 3D material on back, hips and under the sleeves. Regular fit with ultraflat antirubbing seams, soft knitted fabric inside and two comfortable hidden pockets.