TVARUMAS

Mes nuolat ieškome sprendimų, kad mūsų produktai būtų gaminami iš patvarių medžiagų ir neprarastų išvaizdos po kelerių metų. Naudojame perdirbtas (recycled polyester) ir natūralias žaliavas (organinę medvilnę), tokiu būdu prisidėdami prie gamtos tausojimo.


Mes nuolat ieškome sprendimų, kad mūsų produktai būtų gaminami iš patvarių medžiagų ir neprarastų išvaizdos po kelerių metų. Naudojame perdirbtas (recycled polyester) ir natūralias žaliavas (organinę medvilnę), tokiu būdu prisidėdami prie gamtos tausojimo.

The Global Recyled Standard (GRS)

Tai tarptautinis standartas, kuris nustato reikalavimus, taikomus trečiosios šalies atliekamam antrinių žaliavų sertifikavimui. Standarto tikslas - didinti perdirbtų medžiagų naudojimą. GRS apima papildomus kriterijus, susijusius su socialiniais ir aplinkosauginiais perdirbimo reikalavimais bei cheminių medžiagų apribojimais.

Recycled Claim Standard

Šis standartas (RCS) patvirtina, kad prekės sudėtyje yra perdirbto pluošto. Nepriklausoma institucija sertifikatą suteikia tiems gamintojams, kurių prekių sudėtyje yra mažiausiai 5 % perdirbto pluošto.

Norint medžiagas žymėti šiuo standartu, reikia sertifikuoti kiekvieną gamybos etapą, pradedant perdirbimo etapu ir baigiant pardavėju.

GOTS

„Global Organic Textile Standard“ yra pagrindinis pasaulyje tekstilės apdirbimo standartas, kai kalbame apie organinius pluoštus. Jis įpareigoja laikytis aukšto lygio aplinkosaugos kriterijų visoje organinės tekstilės tiekimo grandinėje.

Kad medžiaga būtų sertifikuota šiuo standartu ( „pagaminta iš ekologiško pluošto“), gamyboje turi būti ne mažiau kaip 70% organinių natūralių pluoštų. Visos naudojamos cheminės medžiagos, pavyzdžiui, dažikliai, turi atitikti aplinkosaugos ir toksikologinius kriterijus, taip pat nuotekų tvarkymo planą.

GOTS sertifikatas apima visą tekstilės procesą, įskaitant ir sąžiningą darbo praktiką (darbui neišnaudojant vaikų!).

OEKO-TEX®

OEKO-TEX® STANDARD 100 yra visame pasaulyje pripažintas standartas, kuris nustato didžiausias leistinas kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, azodažiklių, nikelio, kadmio, formaldehido ir kt., kiekių normas tekstilės gamybos procesuose. Paprasčiau tariant, šis standartas nurodo, kad kenksmingos cheminės medžiagos neviršija nustatytos leistinos normos.

Sertifikavimas grindžiamas OEKO-TEX® moksliškai patvirtintais kriterijais ir nepriklausomų laboratorijų tyrimais. Daugeliu atvejų OEKO-TEX® STANDARD 100 nustatytos normos yra griežtesnės nei nacionaliniai ir tarptautiniai reikalavimai.

PLANET FRIENDLY

Šis ženklas pažymi, kad prekė iš dalies arba visa yra pagaminta iš perdirbto poliesterio medžiagos. Pirkdama "recycled" poliesterio medžiagas, pagamintas iš perdirbto plastiko, "Tūta" prisideda prie tvaraus vystymosi.

GO GREEN

"Tūtos" drabužiai, pažymėti „Go green“ ženklu, nurodo, jog jie pagaminti iš medžiagų (ar dalies jų), turinčių ekologiškos medvilnės. Ekologiška medvilnė – tai žaliava, auginama taikant ekologiško ūkininkavimo metodus ir renkama rankomis. Plantacijose naudojami ne cheminiai, o natūralūs pesticidai, o tai reiškia, jog šios medvilnės gamybos procesas laikosi tvarumo principų.

Tvarios pakuotės

Esame kompanija, kuri palaipsniui atsisako plastiko. Savo gaminius klientams dedame į kokybiškus ir stilingus plono popieriaus maišelius, kurie greitai suyra gamtoje, ir pakuojame į ekologiškas pakuotes – kartonines dėžutes.