Sabonis 220

2011 metais sukurta sporto ir laisvalaikio drabužių linija „Sabonis220”. Ji išsiskyrė platesne dydžių skale – drabužius galėjo rinktis ir aukšti žmonės, ypač krepšininkai. Kolekcija pasirodė „Sportland“ parduotuvių tinkle.

Sabonis 220

Approved by Sabonis

2006 metais „Tūta“ pradėjo bendradarbiauti su legendiniu krepšininku Arvydu Saboniu (jis tapo vienu iš įmonės akcininkų). A. Sabonis pats išbandydavo kai kuriuos „Tūtos“ gaminius, pasidalindavo pastabomis, nešiojimo patirtimi, todėl sporto ir laisvalaikio rūbai imti žymėti kokybės ženklu „Approved by Sabonis“.

Sabonis

Hot Ice

Praėjus 10 metų nuo įmonės veiklos ir Lietuvos sporto rinkoje įtvirtinus „Tūtos“ prekių ženklą, savininkai nusprendė praplėsti sporto kostiumo sąvoką – bendradarbiaudami su Lietuvos tituluočiausia čiuožėjų ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilu Vanagu, sukūrė išskirtinę drabužių liniją „Hot Ice“.
Šie drabužiai unikalūs ne tik dizainu ir kokybe, bet ir tuo, kad kiekvienas gali užsisakyti individualų komplektą. M.Drobiazko ir P.Vanagas dalyvavo atrenkant medžiagas, kuriant modelius. „Tūta“ kurtais „Hot Ice“ kostiumais buvo aprengti populiaraus Rusijos televizijos šou „Ledynmetis“ dalyviai.

Hot Ice